no-img
آی پی فایل

قوانین و مقررات | آی پی فایل


آی پی فایل
ویژه VIP
اطلاعیه های سایت «بروزرسانی در 1397/06/10»

صفحه جدا

قوانین و مقررات


قانون ۱ : سایت آی پی فایل تنها جهت استفاده علمی، فایل را در اختیار فرهنگیان  قرار می دهد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده مشتری ندارد.

 قانون ۲ : فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و هیچ گونه فایلی که با قوانین کشور مغایرت داشته باشد را منتشر نمیکند.

 قانون ۳ : سایت آی پی فایل در قبال دریافت هزینه از مشتری، ملزم به در اختیار گذاشتن فایل به مشتری میباشد. مشتری نیز باید هزینه را به صورت کامل پرداخت نمایید.

 قانون ۴ : سایت آی پی فایل تعهد میکند که درصورتی که فایلی دارای صاحب اثر میباشد، صاحب اثر میتواند درخواست حذف فایل و ارسال مدرک مبنی بر حق مالکیت را به مدیریت سایت را انجام دهد. (حذف تنها درصورت ارائه مدرک حق مالکیت میباشد)

قانون ۵ : درصورتی که مشتری از کیفیت فایل خریداری شده رضایت نداشت میتواند درخواست برگشت هزینه کند. و سایت آی پی فایل با بررسی های انجام شده درصورتی که فایل از نظر کیفیت پایین بود، هزینه را طی ۷۲ ساعت  یا همان ساعت اولیه به حساب مشتری واریز نمایید.

قانون ۶ : سایت آی پی فایل درصورتی که مشتری مشکلی داشت از جمله : در خرید و پرداخت، دانلود فایل، و سایر مشکلات باید جوابگو مشتری باشد.